+371 293 828 59
info@carinafoto.lv

Pakalpojumi

Pirmskāzu fotosesija – ja vēlaties mani uzaicināt par savas kāzu dienas fotogrāfi, piedāvāju pirmskāzu fotosesiju, kurā mēs labāk viens otru iepazīsim.

Kāzu foto – fotografēju kāzas jebkurā Jūsu izvēlētajā vietā, gan no līgavas ģērbšanās brīža līdz tortes griešanai, kā arī īsākas kāzas – no sarakstīšanās brīža sākot.

Ģimenes fotosesija – piedāvāju ģimenes sesijas jaukā fotostudijā, kurā ir pieejami daudz dažādi rekvizīti, lai bildes būtu krāsainākas un dzīvespriecīgākas. Kā arī piedāvāju jautrus, mīļus ģimeniskus mirkļus iemūžināt Jūsu mājās jeb Jūsu izvēlētā vidē un vietā.

Gaidību fotosesija – mazulīša gaidīšanas laiku varam iemūžināt gan manā fotostudijā, gan pie dabas.

Jaundzimušo/bērnu fotosesija – vēlams mazulīti bildēs iemūžināt viņa pirmajās 2 nedēļās. Fotosesiju varam veidot Jums tīkamā vietā, tā var būt mana fotostudija, Jūsu dzīvesvieta vai dosimies pie dabas. Bērniņiem no 3 mēnešu vecuma studijā ir pieejami dažādi tematiski, amizanti kostīmiņi. Daudz dažādi aksesuāri interesantām bērnu fotosesijām – pīti grozi, krāsainas bērnu mēbeles, pūkainas sedziņas.

Reportāžas foto – fotografēju dažādus pasākumus – jubilejas, kristības, izlaidumus, seminārus, koncertus.

Komercfoto – interjera foto, ēdienu foto.

Fotostudijas pakalpojumi:

  1. Fotostudijā ir pieejama neliela izolēta semināra zāle, kurā ir iespēja noorganizēt nelielus seminārus.
  2. Fotostudiju piedāvājam noīrēt nelielām jubilejām, kāzām- semināra zāli izmantojot atpūtas un uzkodu zonai, paralēli fotostudijā ķert jautrus mirkļus fotogrāfijās.
  3. Pirms fotosesijas piedāvājam grima pakalpojumus.